z Pasji dla sportu

Kalendarz i komunikaty

Lp.

Nazwa imprezy

Termin

i miejsce

Komunikat

końcowy

1.

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Sztafetowych Biegach Przełajowych

27.09

(środa)

ZSOiZ Zagórów

 

Komunikat SBP

2.

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Badmintonie Dziewcząt

28.09

(czwartek)

LO Słupca

 

Badminton Licealiada Dziewcząt

3. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Badmintonie Chłopców

29.09

piątek

LO Słupca

Badminton Licealiada Chłopcy
4.

 

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego      w Szkolnej Lidze LA 17.10

(wtorek)

Stadion Leśny Słupca

 

Komunikat Końcowy Szkolna Liga LA Licealiada – poprawiony

 

5.

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Unihokeju

Dziewcząt i Chłopców

20.10

(piątek)

SP Kowalewo Opactwo

 

Unihokej Licealiada

6.

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Ręcznej Dziewcząt

08.11

(środa)

ZSOiZ Zagórów

 

Piłka Ręczna Dziewcząt Licealiada 2023

7.

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Ręcznej Chłopców

10.11

(piątek)

CKZiU Strzałkowo

Piłka ręczna chłopców Licealiada 2023

 

8. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowym Tenisie Stołowym  Dziewcząt i Chłopców

14.11

(wtorek)

ZSZ Słupca

 

DTS Licealiada

9. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Futsalu

15.12

(piątek)

ZSOiZ Zagórów

 

 

Futsal Licealiada

10.

 

 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w  Koszykówce Dziewcząt i Chłopców

31.01

(środa)

ZSOiZ Zagórów

koszykówka Licealiada

11.

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

06.02

(wtorek)

CKZiU Strzałkowo

piłka siatkowa Licealiada

12.

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Nożnej Chłopców

20.03

(środa)

Orlik PMOS Słupca

 

 

13. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowych Biegach Przełajowych

04.04

(czwartek)

ZSOiZ Zagórów

 

Drużynowe Biegi Przełajowe

14.

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Siatkówce Plażowej

Dziewcząt i Chłopców

14.05

(wtorek)

Plaża Przybrodzin

Siatkówka Plażowa Licealiada

 

15.

 

16.

 

 

 

17.

 

18.

 

19.

 

 

 

20.

 21.