z Pasji dla sportu

Kalendarz

 

Lp.

Nazwa imprezy

Termin

Komunikat końcowy

1. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Sztafetowych Biegach Przełajowych

27.09

(środa)

ZSOiZ Zagórów

 

Komunikat SBP

 

 2. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców

09.10

(poniedziałek)

MOSiR Słupca

 

Badminton ID

3. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Unihokeju Dziewcząt

10.10

(wtorek)

SP Kowalewo Opactwo

 

Unihokej ID Dziewczęta

4. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w  Unihokeju Chłopców

12.10

(czwartek)

SP Kowalewo Opactwo

 

Unihokej ID Chłopcy

5. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowym Tenisie Stołowym

16.11

(czwartek)

MOSiR Słupca

 

DTS ID 2023

6. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Futsalu

14.12

(czwartek)

SP Kowalewo Opactwo

 

Futsal ID

7. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

Piłce Ręczna Dziewcząt

24.01

(środa)

SP Ostrowite

piłka ręczna dz ID

8. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Koszykówce Dziewcząt

 

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców

30.01

(wtorek)

Ostrowite

08.02

MOSiR Słupca

 

koszykówka ID Dz

 

 

Koszykówka ID Chł

9. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Ręcznej Chłopców

19.01

(piątek)

MOSiR Słupca

Piłka Reczna ID chłopcy

 

10. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

07.03

(czwartek)

Strzałkowo

11.

 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowych Biegach Przełajowych

26.03

(wtorek)

ZSOiZ Zagórów

 

 

12. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Nożnej

12.04

(piątek)

Orlik PMOS Słupca

13. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

23.04

(wtorek)

Stadion Leśny Słupca

 

14. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Koszykówce 3×3 Dziewcząt i Chłopców

25.04

(czwartek)

Orlik PMOS Słupca

 

 

15. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

 Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

26.04

(piątek)

Stadion Leśny Słupca

16. Mistrzostwa Rejonu Konińskiego

Czwórboju LA Dziewcząt   i Chłopców

09.05

(czwartek)

Stadion Leśny Słupca

 

17. Mistrzostwa Rejonu Konińskiego

Trójboju   LA Dziewcząt i Chłopców

10.05

(piątek)

Stadion Leśny Słupca

18.