z Pasji dla sportu

Rekordy powiatu w LA

Lekkoatletyczne Rekordy Powiatu Słupeckiego Gimnazjów

(notowane od 01 września 1999 r.)

 

D  Z  I  E  W  C  Z  Ę  T  A

 

KONKU-RENCJA

Wynik

Nazwisko

i imię zawodniczki/

zawodnika

Szkoła

Data ustanowienia rekordu

 

100 M

 

13.20

Zaparta

Natalia

Gimnazjum

w Lądku

30.05.2007

100 M PPŁ

22.34

Zuzanna Tomaszewska

Gimnazjum

w Zagórowie

10.05.2013

300 M

 

45.67

Pająk Edyta

Gimnazjum

w Ostrowitem

15.05.2002

300 PPŁ

 

56.83

Ziętek Anna

Gimnazjum

w Strzałkowie

21.05.2015

600 M

 

1:56.15

Witowska Ewelina

Gimnazjum

w Ostrowitem

18.04.2002

1000 M

 

3:07.04

Lewandowska Marta

Gimnazjum

w Orchowie

11.10.2002

PCHNIĘCIE

KULĄ

10.31

Pietrzak Paulina

Gimnazjum

w Słupcy

19.05.2006

SKOK

W DAL

4.83

Otchere Weronika

Gimnazjum

w Słupcy

08.05.2008

SKOK

WZWYŻ

 

145

Krawiec Joanna

Gimnazjum

w Strzałkowie

15.05.2006

RZUT

OSZCZEPEM

 

35,75

Bury Katarzyna

Gimnazjum

w Słupcy

18.04.2002

4X100 M

 

56.11

Gimnazjum

w Słupcy

08.10.2004

4X400 M

 

4:54.28

Gimnazjum

w Orchowie

10.05.2001

SZTAFETA

SZWEDZKA

 

2:43.10

Gimnazjum

w Zagórowie

28.05.2008

 

 

 

 

C H Ł O P C Y

 

KONKU-RENCJA

Wynik

Nazwisko

i imię zawodniczki

/zawodnika

Szkoła

Data ustanowienia rekordu

 

100 M

11.50

Tomasz

Byczek

GIMNAZJUM

W STRZAŁKOWIE

22.05.2007

100 M PPŁ

21.44

Mateusz

Kultermann

GIMNAZJUM

W ZAGÓROWIE

13.05.2014

300 M

37.99

Kacper Mrugalski

Gimnazjum

w Ostrowitem

21.05.2015

300 PPŁ

46.05

Nowak Tomasz

Gimnazjum

w Ostrowitem

11.10.2002

1000 M

2:41.27

Marcin Walczak

Gimnazjum

w Słupcy

21.05.2015

2000 M

6:11.95

Pokrop Hubert

SP Cienin Zaborny

15.06.2000

PCHNIĘCIE

KULĄ

12.64

Jagodziński Marcin

Gimnazjum

w Ostrowitem

30.05.2007

RZUT

DYSKIEM

32.08

Żurek Patryk

Gimnazjum

w Strzałkowie

13.05.2009

SKOK

W DAL

5.99

Król Krzysztof

Gimnazjum

w Ostrowitem

22.05.2007

SKOK

WZWYŻ

170

Łukaszewski Mateusz

Gimnazjum

w Strzałkowie

21.05.2010

RZUT

OSZCZEPEM

54.40

Faryński Michał

Gimnazjum

w Lądku

21.05.2010

4X100 M

48.26

Gimnazjum w Lądku

31.05.2011

4X400 M

4:18.57

Gimnazjum w Słupcy

10.05.2001

SZTAFETA

SZWEDZKA

2:14.96

Gimnazjum w Słupcy

21.05.2015