z Pasji dla sportu

Kalendarz i komunikaty

Lp.

Nazwa imprezy

Termin

Komunikat końcowy

1. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Sztafetowych Biegach  Przełajowych

27.09.2018

Zagórów

 

 

 

SBP

2.

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców

09.10.2018

10.00

MOSiR Słupca

 

Drużynowy Badminton IMS

3. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Unihokeju Dziewcząt

16.10.2018

9.00

 Kowalewo

 

Unihokej Dziewcząt IMS

4. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowym Tenisie Stołowym

Dziewcząt i Chłopców

15.10.2018

10.00

MOSiR Słupca

 

 

DTS IMS

5. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Halowej Piłce Nożnej

eliminacje

finał powiatowy

25.10.2018

10.00

Zagórów

 

8.11.2018

10.00

Kowalewo

 

 

 

IMS Halowa Piłka Nożna- eliminacje

IMS Halowa Piłka Nożna -finał

 

6. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Unihokeju Chłopców

30.10.2018

9.00

Kowalewo

 

Unihokej Chłopców IMS

7. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców

 

12.02.2019

10.00

MOSiR Słupca

 

 

8. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Siatkowej Dziewcząt Chłopców

 22.02.2019

10.00

Strzałkowo

 

9. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Ręcznej Chłopców

27.02.2019

10.00

SP Ostrowite

10. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Ręcznej Dziewcząt

8.03.2019

10.00

SP Ostrowite

 

 

11. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiegow Drużynowych Biegach Przełajowych

29.03.2019

ZSP Zagórów

 

 

12. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Nożnej Chłopców

03.04.2019

10.00

orlik MOS

 

13. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

07.05.2019

10.00

Stadion Leśny

 

 

 

14. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewczęta

09.05.2019

10.00

Strzałkowo

 

15.  Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopcy

10.05.2019

10.00

SP Ostrowite

 

 

16. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Nożnej Dziewcząt

06.06.2019

10.00

orlik MOS

 

 

17.
18.
19.
20.