Kolejne sukcesy powiatowych szkół w mistrzostwach rejonu.
W rozegranych dziś, Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Igrzysk Dzieci, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zwyciężył Zespół Szkolno- Przedszkolny w Strzałkowie. Awans do finalu wojewódzkiego uzyskały także dziewczęta z SP 3 w Słupcy, które sklasyfikowane zostały na drugim miejscu.
Strzałkowo zwyciężyło także w klasyfikacji indywidualnej. W kategorii chłopców najlepszy był Adam Walerczyk a w kategorii dziewcząt Julia Jabłońska, która podobnie jak w mistrzostwach powiatu wyprzedziła Zuzannę Stefańska, także reprezentantkę Strzałkowa.
Komunikat końcowy