„Trójka” i Strzałkowo podzieliły się tytułami mistrzowskimi.
Dziś, na Kompleksie Boisk do Sportów Plażowych w Przybrodzinie, rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Zaróno w kategorii dziewcząt jak i chłopców do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. W finałowych meczach obydwu kategorii zmierzyły się ze sobą Strzałkowo i SP 3 Słupca. W kategorii dziewcząt zwyciężyło Strzałkowo, z kolei w kategorii chłopców lepsi okazali się reprezentanci SP 3 w Słupcy.
Komunikat końcowy