SP1 Słupca i Ratyń wygrywają w Koszykówce 3×3 Igrzyska Dzieci
W rozegranych dziś, Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Koszykówce 3×3, w kategorii Igrzyska Dzieci, które odbyły się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupcy oraz Szkoła Podstawowa w Ratyniu. Poniżej komunikat końcowy z zawodów.