z Pasji dla sportu

Kalendarz

 

Lp.

Nazwa imprezy

Termin

Komunikat końcowy

1. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Sztafetowych Biegach Przełajowych

  27. 09. 2018

 Zagórów

SBP

 

 2. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowym Tenisie Stołowym

 10.10.2018

10.00

MOSiR Słupca

nie rozegrano

do zawodów zgłosiły się tylko dwie szkoły

awans do finału rejonowego uzyskały

Zagórów i SP 3 Słupca

3. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Halowej Piłce Nożnej

 

24.10.2018

10.00

MOSiR Słupca

 

ID Halowa Piłka Nożna

4. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców

07.11.2018

10.00

MOSiR Słupca

ID Badminton Dziewcząt i Chłopców

5. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Unihokeju Dziewczęta

 09.11.2018

10.00

Kowalewo Opactwo

 

ID Unihokej Dziewcząt

6. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Unihokeju Chłopców

13.11.2018

10.00

Kowalewo Opactwo

 

ID Unihokej Chłopców

7. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

13.02.2019

10.00

SP Ostrowite

 

8. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Ręcznej Chłopców

19.02.2019

10.00

MOSiR Słupca

 

9. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Ręczna Dziewcząt

01.03.2019

 10.00

SP Ostrowite

 

 

 

10. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Koszykówce Chłopców i Dziewcząt

05.03.2019

10.00

MOSiR Słupca

 

 

11.  Mistrzostwa Rejonu Konińskiego

w Koszykówce Chłopców

27.03.2019

9.30

MOSiR Słupca

 

12. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowych Biegach Przełajowych

29.03.2019

Zagórów

 

13. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

26.04.2019

10.00

Stadion Leśny

w Słupcy

 

14. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

08.05.2019

10.00

Stadion Leśny

w Słupcy

 

15. Mistrzostwa Rejonu Konińskiego

w 4-boju LA Dziewcząt   i Chłopców

17.05.2018

9.30

Stadion Leśny

 

16. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Nożnej- eliminacje gminne

 

10.00

Orlik MOS

 

17. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Nożnej- finał powiatowy

 

10.00

Orlik MOS

 

 

17.