z Pasji dla sportu

Kalendarz

 

Lp.

Nazwa imprezy

Termin

Komunikat końcowy

1. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Sztafetowych Biegach Przełajowych

  27. 09. 2018

 Zagórów

SBP

 

 2. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowym Tenisie Stołowym

 10.10.2018

10.00

MOSiR Słupca

nie rozegrano

do zawodów zgłosiły się tylko dwie szkoły

awans do finału rejonowego uzyskały

Zagórów i SP 3 Słupca

3. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Halowej Piłce Nożnej

 

24.10.2018

10.00

MOSiR Słupca

 

ID Halowa Piłka Nożna

4. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców

07.11.2018

10.00

MOSiR Słupca

ID Badminton Dziewcząt i Chłopców

5. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Unihokeju Dziewczęta

 09.11.2018

10.00

Kowalewo Opactwo

 

ID Unihokej Dziewcząt

6. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Unihokeju Chłopców

13.11.2018

10.00

Kowalewo Opactwo

 

ID Unihokej Chłopców

7. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

14.02.2019

9.30

SP Ostrowite

 

Pilka Siatkowa ID

8. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Ręcznej Chłopców

19.02.2019

10.00

MOSiR Słupca

 

Pilka ręczna Chłopców Igrzyska Dzieci

9. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Ręczna Dziewcząt

01.03.2019

 10.00

SP Ostrowite

 

Piłka ręczna Dziewcząt ID

10. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Koszykówce Chłopców i Dziewcząt

05.03.2019

9.00

MOSiR Słupca

 

Koszykówka Igrzyska dzieci

11.  Mistrzostwa Rejonu Konińskiego

w Koszykówce Chłopców

27.03.2019

9.30

MOSiR Słupca

Igrzyszka Dzieci Koszykówka Chłopców- rejon

12. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowych Biegach Przełajowych

29.03.2019

Zagórów

 

Drużynowe Biegi Przełajowe

13. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

22.05.2019

10.00

Stadion Leśny

w Słupcy

 

Trójbój LA ID

14. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

08.05.2019

10.00

Stadion Leśny

w Słupcy

ID Czwórbój LA

15. Mistrzostwa Rejonu Konińskiego

w 4-boju LA Dziewcząt   i Chłopców

17.05.2018

9.30

Stadion Leśny

ID Czwórboj LA Dziewczat i Chłopców- REJON

16. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Nożnej- eliminacje gminne

06.05.2019

10.00

Orlik MOS lub MOSiR

Eliminacje gminne Słupca

17. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Piłce Nożnej- finał powiatowy

15.05.2019

10.00

Orlik MOS lub MOSiR

ID Orlik Cup finał powiatowy

 

17. Mistrzostwa Rejonu Konińskiego

w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

 

 

30.05.2019

10.00

Stadion Leśny

 

Trójbój ID – Rejon