z Pasji dla sportu

Archiwum

Obozy  sportowe zorganizowane

 przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy

 

 

Termin obozu

 

Miejsce obozu

 

Sekcje

 

Liczba uczestników

1993

05.08 – 15.08.

Powidz

piłka siatkowa dziewcząt

20

1994

31.01 – 10.02.

Słupca

Bursa Szkolnictwa Zawodowego

piłka siatkowa dziewcząt

40

1994

15.08 – 27.08.

Powidz

piłka siatkowa dziewcząt

 

23

1995

04.07 – 16.07.

Słupca

Stanica harcerska

piłka siatkowa dziewcząt

koszykówka chłopców

40

1995

14.08 – 26.08.

Powidz

piłka siatkowa dziewcząt

19

1996

16.08 – 29.08.

Słupca

Bursa Szkolna

piłka siatkowa dziewcząt

 

21

1997

08.07-18.07.

Powidz

piłka siatkowa dziewcząt

 

20

1998

19.08 – 30.08.

Kasinka Mała

piłka siatkowa dziewcząt

17

1999

23.08 – 28.08.

Powidz

piłka siatkowa dziewcząt

14

2000

12.08 – 25.08.

Giżycko

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

50

2001

25.07 – 03.08.

Ustka

piłka nożna chłopców

 

14

2001

10.08 – 22.08.

Czarnków

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

piłka nożna chłopców

 

75

2002

15.07 – 25.07.

Wągrowiec

piłka nożna chłopców

 

23

2002

12.08 – 24.08.

Szamotuły

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

 

71

2003

11.07 – 19.07.

Rogoźno

piłka nożna chłopców

 

30

2003

11.08 – 18.08.

Czarnków

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

tenis stołowy

90

2004

07.08 – 19.08.

Rewal

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

tenis stołowy

strzelectwo sportowe

96

2005

03.08 – 15.08.

Łeba

piłka siatkowa dziewcząt

tenis stołowy

 

45

2005

16.08 – 28.08.

Łeba

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

28

2006

19.08 – 30.08.

Łeba

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

tenis stołowy

 

80

2007

04.08 – 16.08.

Łeba

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

tenis stołowy

 

107

2008

04.08 – 16.08.

Władysławowo

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

tenis stołowy

 

82

2009

01.08 – 11.08.

Głuchołazy

piłka nożna chłopców

 

16

2009

04.08 – 16.08.

Łeba

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

tenis stołowy

 

63

2010

07.08 – 17.08.

Łeba

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

tenis stołowy

 

90

2011

06.08 – 17.08.

Łeba

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka chłopców

tenis stołowy

 

82

2012

05.08-16.08

Rewal

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka

94

2013

08.08-19.08

 

 

Ustka

piłka siatkowa dziewcząt

piłka siatkowa chłopców

koszykówka

tenis stołowy

piłka nożna

 

 

108

2014

09.08-16.08

Węgierska Górka

piłka nożna

tenis stołowy

25

2016

03.08-12.08

Łeba

tenis stołowy

10